İstanbul Psikoteknik Kimdir?

İstanbul Psikoteknik devlet onaylı Psikoteknik belgesi veren en itibarlı kurumdur. Uzman kadrosu, ileri görüşlülüğü, misyonu ve vizyonu ile değerli sürücülerin ihtiyaç duyduğu belgeleri hızla ve güvenilir şekilde karşılar.

İstanbul Psikoteknik, 15 yıllık tecrübesi ve kaliteli hizmet anlayışı ile 20.000’in üzerinde şoföre belge vermiştir. Tekirdağ bölgesinin en sağlam ve en bilgili Psikoteknik Merkezi olan İstanbul Psikoteknik, günde 10 kişiye hizmet vermektedir. Tecrübeli ve uzman kadrosu, en yeni model test cihazları ile ticari sürücülere yenilikçi bir hizmet sunmaktadır.

Eğitimlerimiz ve eğitim süreleri alacağınız belgeye göre değişiklik göstermekte olup, en kısa sürede e-devlet üzerinden görebileceğiniz şekilde teslim edilmektedir. 2019 Yılında yapılan bir değişiklikten dolayı maalesef elden belge verilmemektedir.

Sizlere en iyi hizmeti verebilmek için psikoteknik raporu ile ilgili tüm detaylara, psikoteknik nasıl alınır ve psikoteknik değerlendirme testi nedir gibi soruların yanıtlarına İstanbul Psikoteknik’in web sitesinden ulaşabilirsiniz.

Randevu almak için: Bize Ulaşın